Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

-------------------------------------------

KONTAKTNÍ ÚDAJE

 

E-BAN.cz

Josef Banýr
Vinohrádky 218/3
751 24  PŘEROV VII-Čekyně


info@eban.cz
telefon: 608 43 43 70


Úvod » OCHRANA A SANACE DŘEVA

slide

OCHRANA A SANACE DŘEVA

HOBBY SET Wagner - impregnace dřeva postřikem a tlakovou injektáží

Hobby set WAGNER DYI 140, DYI 180 - alternativa ošetření dřeva pro řemeslníky i svépomocí

Impregnační sada k ošetření dřeva je určena pro injektáž i postřik dřevěných prvků krovů jako jsou trámy, kleštiny a pod., pro ošetření částí nábytku, dřevěných schodů a podlah, roubenek, dřvěných chat, altánů a dřevěných prvků obecně. Pistole vytváří dostatečně velký tlak (cca 100 barů) pro snadnou penetraci účinné látky do dřeva. Tato varianta ošetření neslouží pouze k likvidaci dřevokazných škůdců již napadeného dřeva ale umožní vám provést i kvalitní preventivní ošetření prvků krovu a pod. před zateplením a realizací půdních vestaveb. Můžete tak ušetřit značné náklady za pozdější komplikované zásahy.
Vše jsme pro Vás připravili, zkompletovali a vyzkoušeli. Poradíme a vysvětlíme Vám postup prací týkající se přímo Vašeho problému. (Prodejem to pro nás nekončí)
WAGNER DYI 140, DYI 180 obsahuje kvalitní elektrickou pistoli od německého výrobce WAGNER 140, nebo 180 (podle typu sady) a veškeré potřebné příslušenství jako jsou vrtáky do dřeva, injektážní nástavce přímé i ohebné, injektory, chemické přípravky, zatloukače injektorů atd. (vše bude specifikováno dle konkrétní sady v nabídce v e-shopu již v krátké době. Již dnes můžete pro bližší informace volat na tel: 608205266.)
Sada bude nejen k prodeji za příznivou cenu, ale budeme ji rovněž pronajímat. ( po domluvě by to pravděpodobně bylo možné již nyní)

Samozřejmě ani tato sada nemůže konkurovat profesionálnímu zařízení (výkonné tlakové čerpadlo, pneumatické dláto na čištění trámů atd...) které používáme při realizaci středních a větších zakázek, opět z hlediska větší časové náročnosti a přece jen horších manipulačních možností elektrické pistole s nádobkou, nic méně může s trochou zručnosti dobře posloužit všude tam, kde objem prací není velký a zákazník se snaží minimalizovat náklady.

Je jasné a prioritní, že jakékoliv práce provedeme rádi, odborně a profesionálně. Touto možností chceme nabídnout i ekonomickou ale funkční alternativu řešení problémů s napadením dřeva.

Pokud si při výběru přípravku z řady DERON nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 724343020. Rádi Vám pomůžeme s jejich výběrem a poradíme, jak je nejlépe a nejúčinněji aplikovat. Využijte našich profesionálních zkušeností!

 

Připravujeme instruktážní video

"POD ČAROU"

Setkali jsme se i s dotazy, zdali lze injektáž provést např. injekční stříkačkou. Injekční stříkačkou ( klasickou plastovou ) lze podle průměru pístu vytvořit tlak cca 3 atm ( 10 ml stříkačka ).  Toto řešení lze ovšem použít pouze pro nějaké lokální ošetření malého dřevěného předmětu jako např. škříňka, židle nebo např. dřevěná schodnice.  S použitím injektoru průměru  6,5mm lze vytvořit celkem nenápadnou injektáž a dopravit tak účinnou látku (  DERON I ) dovnitř, do dřeva. Podle hustoty dřeva nebo např. přítomnosti chodbiček larev hmyzu můžete přeci jen do dřeva dopravit nějaký objem účinné látky, více než při nátěru nebo postřiku. Ovšem práce s injekční stříkačkou bude poměrně zdlouhavá.